नर्भिक अस्पतालले कोभिड–१९ खोप केन्द्र सञ्चालन गर्ने

person explore access_timeपुस २८, २०७८ chat_bubble_outline0

नर्भिक इन्टरनेशनल हस्पिटलले पनि पुस २९ गते (बिहीबार) देखि खोप केन्द्र सञ्चालन गर्ने भएको छ । निजी क्षेत्रका अस्पतालहरूले पनि कोभिड–१९ विरुद्धको खोप केन्द्र सञ्चालन गर्नसक्ने सरकारको निर्णय कार्यान्वयन क्रममा नर्भिकले खोप केन्द्र सञ्चालन गर्न लागेको हो । 


काठमाडौं थापाथलीस्थित नर्भिक अस्पतालले कोभिड–१९ विरुद्धको खोप अभियानलाई सहयोग गर्न सरकारी स्वास्थ्य संस्थाहरूको सहकार्यमा खोप केन्द्र सञ्चालन गर्न लागिएको जनाएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयले तोकेको उमेर समूह र लक्षित वर्गका लागि दैनिक रुपमा खोप केन्द्रबाट खोप लगाउने व्यवस्था गरिएको अस्पतालका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत अजयकुमार मिश्रले जानकारी दिए । साविकको ज्वरो क्लिनिक परिसरमा व्यवस्थित ढंगले खोप अभियान सञ्चालनका लागि आवश्यक सम्पूर्ण तयारी पूरा भइसकेको मिश्रले बताएका छन् । उनका अनुसार स्वास्थ्य मापदण्डहरूको पूर्ण पालना हुनेगरी व्यवस्थित ढंगले खोप अभियान सञ्चालन हुनेछ । नर्भिकमा कोभिशिल्ड र भेरोसेल गरी दुई खालका खोप उपलब्ध हुनेछन् । सर्वसाधारणले नर्भिकको खोप केन्द्रमा आएर सुरक्षित ढंगले खोप लगाउन सक्ने सो अस्पतालले जानकारी दिएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।