कोरियामा सफ्टवेयर इञ्जिनियरिङ पढ्ने नेपाली विद्यार्थीलाई आइएमई फाउन्डेसनले छात्रवृत्ति दिँदै

person explore access_timeपुस २८, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरियामा सफ्टवेयर इञ्जिनियरिङ अध्ययन गर्ने नेपाली विद्यार्थीलाई आइएमई फाउन्डेसनले छात्रवृत्ति दिने भएको छ । जीएमआई कोरियाको सहकार्यमा फाउन्डेसनले कोरियास्थित जुनसुकै विश्वविद्यालयमा सफ्टवेयर ईन्जिनियरिङ्ग विषयमा स्नातकोत्तर अध्ययन गर्ने दुई विद्यार्थीलाई प्रतिव्यक्ति वार्षिक १० हजार अमेरिकी डलरका दरले छात्रवृत्ति दिने घोषणा गरेको हो । 


छात्रवृत्तिका लागि इच्छुक विद्यार्थीलाई आवेदन दिन आइएमई फाउन्डेसनले आग्रह गरेको छ । छात्रवृत्तिका लागि आवेदन दिने म्याद माघ २८ गतेसम्म तोकिएको छ । इच्छुक विद्यार्थीले आफ्नो व्यक्तिगत विवरण (बायोडाटा) सहित सम्बन्धित ठेगाना वा इमेलमार्फत आवेदन दिन सक्नेछन् । सफ्टवेयर ईन्जिनियरिङ्ग विषयमा कम्तिमा स्नातक उत्तीर्ण इच्छुक जो कोहीले छात्रवृत्तिका लागि आवेदन दिन सक्ने फाउन्डेसनले जानकारी दिएको छ । कोरियामा अध्ययनरत रहँदा विद्यार्थीलाई जीएमई कोरियामा सशुल्क इन्टर्नसीप अवसर प्राप्त हुनेछ भने अध्ययन समाप्तिपछि कम्तीमा दुई वर्ष जीएमई कोरियामा पूर्णकालीन आवद्व हुनुपर्ने शर्त छ । छात्र/ छात्राहरूलाई प्राध्यापकहरूसँग ल्याबमा काम गर्ने अवसरसमेत प्राप्त हुने जनाइएको छ । रितपूर्वक आवेदन दिएका आवेदकमध्ये छनोटमा परेकालाई फाउन्डेसनले अन्तर्वार्तामा बोलाउनेछ । छनोटमा परेका छात्र÷छात्राहरूले सम्बन्धित निकायबाट इजाजत आफैँले लिनुपर्नेछ । पढाइमा अब्बल, नेतृत्व क्षमता एवम् अतिरिक्त क्रियाकलापमा विशेष रूचि राख्ने आवेदकलाई उच्च प्राथमिकता दिइने पनि फाउडेशनले दाबी गरेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।