ad
x

नेप्सेको उकालो यात्रामा लाग्यो ब्रेक, भयो ८ अर्ब माथिको कारोबार

person explore access_timeपुस २८, २०७८ chat_bubble_outline0

बुधबार सेयर बजार परिसूचक नेप्सेमा ३० अंकमाथिको करेक्सन आएको छ । केही दिनयता लगातार उकालो यात्रामा रहेको नेप्सेको उकालो यात्रामा ब्रेक लागेको हो । 


नेपाल स्टक एक्सचेन्जका अनुसार आज नेप्से सूचक ३०.५१ अंकले घट्दै २८ सय ३.६२ विन्दुमा झरेको छ । अघिल्लो दिन अर्थात् मंगलबार यस्तो सूचक अधिकतम् ४९.१९ अंकले बढेर २८ सय ३४.१३ विन्दुमा पुगेको थियो । यस्तै, आज यता ‘क’ वर्गको ठूला कम्पनीहरुको सेन्सेटिभ इन्डेक्स समेत ७.०४ अंकले घटेर ५२१.८३ विन्दुमा झरेको नेप्सेले जनाएको छ । यस दिन ट्रेडिङ, म्यानु एण्ड प्रो र इन्भेष्टमेन्ट बाहेकका सबै उपसूचकहरु ऋणात्मक भएका छन् । तर आज ३० अंकमाथिले घटेको बजारमा ८ अर्ब माथिको कारोबार भएको छ । नेप्सेका अनुसार आज कुल २२९ कम्पनीको १ करोड ६१ लाख ४७ हजार कित्तामाथिको सेयर ९० हजार भन्दा बढी पटक बजारमा किनबेच हुँदा ८ अर्ब तीन करोड ३२ लाखको कारोबार भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।