ad
x

कर्पोरेट डेभलपमेन्टको हकप्रद सेयरको बुक क्लोज आज

person explore access_timeपुस २५, २०७८ chat_bubble_outline0

आजसम्म कायम सेयरधनीहरूले कर्पोरेट डेभलपमेन्ट बैंकले बिक्री गर्न लागेको हकप्रद सेयरमा आवेदन गर्न पाउने भएका छन् । कम्पनीले भोली (पुस २६) गते बुक क्लोज गर्दैछ । त्यसैले आजसम्म कायम कम्पनीका सेयरधनीले मात्रै हकप्रद सेयरमा आवेदन गर्न पाउने भएका हुन् ।


बैंकले माघ ७ गतेदेखि हकप्रद सेयर निष्कासन गर्दै छ । १ः१.५ (एक कित्ता बराबर साढे एक कित्ता) कित्ता हकप्रद सेयर जारी गर्न लागेको कम्पनीले प्रतिकित्ता एक सय रुपैयाँ अंकित ३० लाख कित्ता सेयर निष्कासन गर्दै छ । सेयर बिक्री प्रबन्धकमा सिभिल क्यापिटल मार्केट रहेको छ ।हकप्रदमा सिभिल क्यापिटल तथा कर्पोरेट डेभलपमेन्ट बैंकका सम्पूर्ण शाखा कार्यालयमार्फत आवेदन दिन सकिने छ । यस्तै धितोपत्र बोर्डमा सिःआस्वा अनुमति प्राप्त बैंक तथा वित्तीय संस्थाबाट समेत आवेदन दिन सकिने छ । हाल २० करोड चुक्ता पुँजी रहेको बैंकको हकप्रद सेयरपछि ५० करोड पुग्ने छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।