पत्रकार महासंघ बेलायतको कार्यशालामा ७० भन्दा बढी संस्था सहभागी

person explore access_timeपुस २५, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल पत्रकार महासंघ बेलायत शाखाले आयोजना गरेको प्रेस रिलिज लेखन कार्यशालामा बेलायतस्थित ६ दर्जन भन्दा बढी संस्थाको उत्साहजनक सहभागिता रह्यो । कार्यक्रममा विभिन्न संस्थाका एक सय भन्दा बढी प्रतिनिधिहरूले सहभागिता जनाएका थिए ।


आइतबार बिहान भर्चुअल रूपमा आयोजित उक्त कार्यशालामा शाखाका निवर्तमान अध्यक्ष एवम् पत्रकार नरेश खपांगीमगरले प्रेस रिलिजसम्बन्धी एक विशेष प्रस्तुति राखेका थिए । उनले प्रेस रिलिजमा के कस्तो जानकारी हुनुपर्ने, कसरी तयार पार्ने ? मिडियामा पठाउँदा के कस्ता कुरामा ध्यान पुर्‍याउने भन्ने जस्ता विषयमा जानकारी गराएका थिए । डेढ घण्टा लामो प्रिजेन्टेसनमा उत्सुकतापूर्वक सहभागी बनेका संघसंस्थाका प्रतिनिधिले कार्यक्रमको अन्त्यमा सोधेका थप प्रश्नहरूको प्रिजेन्टर खापांगी मगरले जवाफ दिएका थिए ।त्यसअघि शाखाका अध्यक्ष ध्रुवराज अर्यालले कार्यक्रममा सहभागी संघसंस्थाका प्रतिनिधिलाई स्वागत गर्दै सहभागिताका लागि धन्यवाद ज्ञापन गरेका थिए । बेलायतका नेपाली संघसंस्थाका सूचना र गतिविधिहरुलाई प्रभावकारी ढंगले मिडियामार्फत आम समुदायसम्म पुर्‍याउने कार्यक्रममा कार्यशालाले सहयोगी भूमिका खेल्ने आशा उनले व्यक्त गरे ।कार्यशालामा सहभागी संघसंस्थाका प्रतिनिधिले नेपाल पत्रकार महासंघ बेलायतले आयोजना गरेको कार्यशाला उपयोगी रहेको भन्दै प्रशंसा गरे । उनीहरूले समुदायको हितमा केन्द्रित यस्ता कार्यक्रमहरू निरन्तर राख्न पनि शाखालाई आग्रह गरे ।

शाखाका अध्यक्ष ध्रुवराज अर्यालको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रम महासचिव नरेन्द्र बस्नेतले सञ्चालन गरेका थिए । कार्यक्रममा शाखाका संस्थापक अध्यक्ष नवीन पोखरेल, पूर्व अध्यक्ष चिरन शर्मा, केन्द्रीय प्रतिनिधि विमला सेने, सल्लाहकारहरू फडिन्द्र भट्टराई र दूत पुनसहित कार्यसमितिका वरिष्ठ उपाध्यक्ष दिनेश परियार, उपाध्यक्ष प्रमिला लावुंग राई र शिव भण्डारी, सचिवद्वय मञ्जु भण्डारी र खेमराज रानाभाट, कोषाध्यक्ष एसके गुरुङ, सहकोषाध्यक्ष सुरेन्द्र इङ्नाम र सदस्यहरु गोमा राना, जयराम तामाङ, नगेन्द्र नेम्वाङ, बाचस्पति रेग्मी, मिलन तमु, बम थापा सूर्यवंशीसहितका पत्रकारहरूको पनि सहभागिता थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।