ad
x

'मलाई मागी विवाहबाट बचाउनुस्' भन्दै श्रीमतीको खोजीमा युवकले राखे होर्डिङबोर्ड

person explore access_timeपुस २२, २०७८ chat_bubble_outline0

 


म्याट्रिमोनियल साइटको सहयोगबाट कयौँ सम्बन्ध बनेको त देख्नु भएकै होला । तर, बेलायतमा  एक अविवाहित व्यक्तिले सबै चिजले भरिपूर्ण श्रीमती खोज्नका लागि अत्यन्त अचम्मको तरिका अपनाएका छन् । मोहम्मद मलिक २९ वर्ष भएपछि आफ्नो विवाहको विषयमा यति चिन्तित हुन थाले कि उनले जीवन–साथीको खोजीमा बिलबोर्डमा आफ्नो फोटो राखेर सडकको किनारामा राखिदिए ।बीबीसीका अनुसार २० फीट अग्लो यो होर्डिङमा लेखिएको छ, ‘मलाई मागी विवाहबाट बचाउनुुहोस् ।’ यति मात्रै होइन मोहम्मदले एक वेबसाइट पनि बनाएका छन् – फाइन्डमेलकावाइफ डट कम । यसमा उनी बारेमा सबै जानकारी राखिएको छ । यहाँ युवतीहरु उनीसँग कुराकारनी गर्न सक्छन् ।सहरमा चर्चाको विषय बनेको छ होर्डिङपेशाले इनोभेसन कन्सलटेन्ट र उद्यमी मोहम्मद मलिकले बर्मिङघममा करीब ३–४ होर्डिङ लगाएका छन् । यो होर्डिङ यतिबेला शहर र सोशल मिडियामा चर्चाको विषय बनेको छ । मोहम्मद लन्डनवासी हुन् । तर उनी बर्मिङहमलाई दोस्रो घर मान्छन् । यही कारण हो उनले प्रेमको खोजीमा यहाँको सडकमा पोस्टर राखेका छन् ।यस विज्ञापनमा उनले आपूmलाई एकल भएको बताउँदै डेट गर्न इच्छुक मानिसलाई सम्पर्क गर्नका लागि भनेका छन् । हालसम्म उनीसँग करीब १०० भन्दा बढी आवेदन आइसकेको छ ।सुन्दरी, संस्कारी र सुशील केटीको खोजीविवाह गर्न आतुर भएका ५ फीट ८ इन्च अग्ला मोहम्मदलाई २० देखि ३० वर्ष बीचको मुस्लिम केटी चाहिएको उनले बताए । उनी मागी विवाहको विरोधमा नभएको तर उनको रोजाइ अनुसारको केटी पाएमा कुरा पक्का हुने उनले बताए ।

मोहम्मद व्यक्तित्व र विश्वासलाई सबैभन्दा बढी प्राथमिकता दिन्छन् । जसले अभिभावकको पनि हेरचाह गरिदिए सुनमा सुगन्ध हुने उनी बताउँछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X