ad
x

लिङ्देनले केन्द्रीय समितिमा गरेको मनोनयनमा थापाको आपत्ति

person explore access_timeपुस २१, २०७८ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) का अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले गरेको केन्द्रीय सदस्य मनोनयनप्रति पूर्व अध्यक्ष कमल थापाले आपत्ति जनाएका छन् । केन्द्रीय समितिमा गरिएको मनोनयन एकपक्षीय र पूर्वाग्रही भएको थापाको आरोप छ । त्यस्तै, मनोनयन गर्दा विधानको उल्लंघन भएको थापाले आरोप लगाएका छन् । केही दिन अघि अध्यक्ष लिङ्देनले ३१ जनालाई केन्द्रीय सदस्यमा मनोनयन गरेका थिए ।


उनले लेखेका छन् – राप्रपा केन्द्रीय समितिमा एकपक्षीय र पूर्वाग्रही रूपमा गरिएको मनोनयनको भर्त्सना गर्दछु । ३३प्रतिशत अनिवार्य महिला मनोनीत गर्नुपर्ने विधानको व्यवस्था उल्लंघन भएको छ।मधेसी समुदाय,दलित,महिला र काठमाडौँलाई उपेक्षा गरिएको छ। जनाधार भएका नेताहरूलाई उपेक्षा गरी चुनाव हारेकालाई मनोनीत गरिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।