ad
x

सेवानिवृत्त शिक्षकका लागि पुस्तकालय खोल्छौँ – शिक्षामन्त्री पौडेल

person explore access_timeपुस २०, २०७८ chat_bubble_outline0

शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले सेवानिवृत्त शिक्षकका लागि पुस्तकालयको स्थापना गरी त्यसको व्यवस्थापन गर्ने बताएका छन् । बागलुङको बलेवामा रहेको गणेश माविको आज ४१ औँ वार्षिकोत्सव मूल समारोहमा मन्त्री पौडेलले निरन्तर सेवामा रहेका शिक्षकको समय सेवानिवृत्तपश्चात् कठिनाइ हुने हुँदा त्यसको व्यवस्थापनका निम्ति पुस्तकालय आवश्यक रहेको बताए ।  


मन्त्री पौडेलले समाजवाद उन्मुख राज्य प्रणाली स्थापनाका लागि शिक्षा क्षेत्रबाट गर्नुपर्ने शैक्षिक सुधार, आवश्यक जनशक्ति उत्पादन र नीतिगत सुधार गर्नका लागि पनि आफ्नोतर्फबाट सकेको काम गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे । उनले आफ्नो गृहजिल्ला बागलुङ र बलेवा क्षेत्रको शैक्षिक क्षेत्रको विकासमा सहयोग गर्न तयार रहेको बताए । कार्यक्रममा बागलुङ नगरपालिका प्रमुख जनकराज पौडेलले सामुदायिक विद्यालयको संस्थागत विकासका लागि स्थानीय तहको महत्वपूर्ण भूमिका हुने बताए । उनले जिल्लामै उत्कृष्ट विद्यालयका रूपमा रहेको गणेश माविको अझै सफलताको कामना व्यक्त गरे ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।