ad
x

जबरजस्ती करणी आरोपमा एक जना पक्राउ

person explore access_timeपुस २०, २०७८ chat_bubble_outline0

बुटवल । जबरजस्ती करणी गरेको आरोपमा पाल्पाबाट एक जनालाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । पाल्पाको रैनादेवी छहरा गाउँपालिकाकी १८ वर्षीय किशोरीलाई जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिका–६ स्थायी घर भएका ३८ वर्षीय अन्तराम थारु चौधरीलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।


जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रवक्ता रामेश्वर त्वातीका अनुसार चौधरीले आइतबार जबरजस्ती करणी गरेको भनि ती किशोरीले जानकारी गराएपछि प्रहरी चौकी बल्डेङगढी र जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाबाट खटिएको प्रहरीले उनलाई मंगलबार पक्राउ गरेको हो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।