ad
x

नेपालको पहिलो ‘अल्ट्रा–थिन’ बेबी डाइपर बजारमा

person explore access_timeपुस १२, २०७८ chat_bubble_outline0

जस्मिन हाइजिन प्रडक्टसले अल्ट्रा–थिन बेबी डाइपर बजारमा ल्याएको छ । विगत १५ वर्षदेखि नेपालमै सेनेटेरी प्याड तथा बच्चाको डाईपर उत्पादन गर्दै आएको कम्पनीले नयाँ डाइपर ल्याएको हो ।


कम्पनीले बजारमा ल्याएको ‘सफ्ट एण्ड ड्राइ प्रिमियम प्यन्टस्’ मा उच्च गुणस्तरको कच्चा पदार्थ प्रयोग गरिएको बताएको छ । यस्तो डाइपर नेपालमै पहिलोपटक उत्पादन गरिएको कम्पनीले दाबी गरेको छ । यो उत्पादन लगाउन सजिलो हुनुका साथै अन्य डाइपरजस्तो ठूलो नदेखिने समेत कम्पनीको भनाई छ ।यस डाईपरमा थ्रीडी इम्बोस्ड टपसिट रहेको छ । जसले पानी बढी सोस्ने र हावाको सर्कुलेसन बनाइ राख्ने बताइएको छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।