सिटिजन्स बैंकमा सहजै डलर साट्न पाइने

person explore access_timeपुस ९, २०७८ chat_bubble_outline0

पछिल्लो समय मुलुकमा विदेशी मुद्रा (डलर) को सञ्चित घटिरहेको भनिएको बेला सिटिजन्स बैंकले भने डलर सटहीको सुविधा प्रदान गरेको छ । ‘हजुरहरुको प्रगतिको साथी’ भन्ने मूल नाराकासाथ बैंकले आफ्ना सेवाहरुलाई थप परिष्कृत गर्दै आफ्ना सेवाग्राहीहरुलाई डलर सटहीको सुविधा प्रधान गरेको हो । 


यस्तो डलर विदेशबाट सिधै आयात गरी बिक्री बितरण शुरु गरिएको बैंकले जनाएको छ । हाल बजारमा भएको अमेरिकी डलरको अभावलाई पूरा गर्नुका साथै ग्राहकहरुको मागलाई समेत पूरा गर्न उद्देश्यले बैंकले अमेरिकी डलर आयात गरेको जनाएको छ । विभिन्न प्रयोजनका लागी विदेश जानुपर्र्ने गा्रहक महानुभावहरुले आवश्यक कागजाजहरु बैंकमा बुझाई आफुलाई आवश्यक पर्ने अमेरिकी डलर सहजरुपमा सटही गर्न सक्ने बैंकले जनाएको छ । यस्तो सटही सुविधा हाल काठमाण्डौ उपत्यकाको दरबारमार्ग , कुमारीपाटी , बौद्ध , कोटेश्वर, कुलेश्वर, ठिमी, कमलादी, न्युरोड, डिल्लीबजार, नयाँबजार, भैंसेपाटी लगायतका शाखाहरूबाट प्राप्त गर्न सकिने बैंकले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।