अब १४ औं महाधिवेशनका १४ एजेण्डा कार्यान्वयन गर्नतिर लाग्छु : नैनसिंह महर

person explore access_timeपुस ४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका नवनिर्वाचित केन्द्रीय सदस्य नैनसिंह महरले १४ औँ महाधिवेशन सम्पन्न भएपश्चात सशक्त काँग्रेस, बहुमतको सरकार र समृद्ध देशको यात्रा अघि बढेको बताएका छन् । काँग्रेसको केन्द्रीय सदस्यमा लोकप्रिय मत ल्याएर विजय भएलगत्तै सञ्चारकर्मीहरूसँग कुराकानी गर्दै महरले १४ औं महाधिवेशनका १४ एजेण्डा कार्यान्वयन गर्न अब अगाडि बढ्ने बताए ।


उनले क्रियाशील सदस्य र महाधिवेशन प्रतिनिधि समक्ष  १४ औं महाधिवेशनका १४ एजेण्डा पेश गरेकाले  आफू विजय भएको भन्दै अबको यात्रा एजेण्डा कार्यान्वयनतर्फ हुने बताए । विगत ५ बर्षको अवधिमा जस्तै काँग्रेसमा भागबण्डा हुन नदिई  विधानसम्मत पार्टीलाई गतिशील पार्न आफ्नो भूमिका रहने महरको भनाइ छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।