काँग्रेस महाधिवेशन

विमलेन्द्रको फोनपछि रामचन्द्र महाधिवेशनमा हाजिर हुने

person explore access_timeमंसिर २४, २०७८ chat_bubble_outline0

आफ्नो समूहबाट सभापतिको साझा उम्मेदवार तय गर्ने क्रममा नेताहरुसँग भनाभनपछि महाधिवेशनको उद्घाटन मै सहभागी नहुने बताएका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल उद्घाटन सत्रमा उपस्थित हुने भएका छन् ।


बुधबार बेलुका नेता प्रकाशमान सिंहको घरमा नेताहरु सिंह र शेखर कोइरालालाई सहमतिमा साझा उम्मेदवार छान्ने प्रस्तावमाथि छलफल गर्दा सहमति नजुटेपछि पौडेल आफु अब काँग्रेसको राजनीतिबाटै सन्यास लिने भनेर हिँडेका थिए । त्यसक्रममा उनले आफु महाधिवेशनमा समेत सहभागी नहुने बताएका थिए ।त्यसको भोलिपल्ट बिहीबार दिनभर मोवाइल समेत डाइभर्ट गरेर कसैसँग सम्पर्कमा नआएका पौडेललाई आज शुक्रबार उद्घाटन हुने महाधिवेशनमा सहभागी हुन अर्का नेता विमलेन्द्र निधिले फोनमार्फत आग्रह गरेका थिए । निधीले पौडेललाई फोन गरेर तपाई नै महाधिवेशनमा सहभागी नहुँदा काँग्रेसमा राम्रो सन्देश नजाने भएकाले जसरी पनि सहभागी हुन आग्रह गरेका थिए ।‘तपाईं जस्तो नेता नै महाधिवेशनमा सहभागी नहुने भन्ने कुराले राम्रो सन्देश दिँदैन । तपाईले निर्णय बदल्न जरुरी छ । त्यसैले जसरी पनि आउनुपर्छ’, निधिले पौडेललाई फोनमार्फत आग्रह गरेका थिए । जवाफमा पौडेलले ‘त्यसो भए म आउँछु नि त !’ भन्ने जवाफ दिएको निधि निकट स्रोतले जनाएको छ ।

काँग्रेसको १४ औं महाधिवेशन आजबाट सुरु हुँदैछ । भृकुटीमण्डपमा उद्घाटन हुने महाधिवेशनले आगामी ५ वर्षका लागि नयाँ नेतृत्व छनोट गर्दैछ । त्यसका लागि संस्थापन पक्ष र संस्थापनइतर पक्षले छुट्टाछुट्टै सभापति सहितका पदमा उम्मेदवारी दिँदैछन् । संस्थापन इतर पक्षमा सभापतिका उम्मेदवार धेरै भएपछि एउटा उम्मेदवार तय गर्न सकस परेको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।