यी नेताले तयार पार्दैछन् काँग्रेसको संगठनात्मक प्रतिवेदन

person explore access_timeमंसिर २२, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसको १४ औं महाधिवेशनमा पेश हुने संगठनात्मक प्रतिवेदन लेखनको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ । संगठनात्मक प्रतिवेदन लेखनको जिम्मा महामन्त्री पूर्णबहादुर खड्कासहित सहमहामन्त्री प्रकाशशरण महत र नेता रमेश लेखकले पाएका थिए ।


तीनै जना नेताहरु बागबजारस्थित एक होटलमा बसेर प्रतिवेदनलाई अन्तिम रुप दिन लागि परेका हुन् । उक्त प्रतिवेदनमा सभापति शेरबहादुर देउवाले वितेको साँढे ५ वर्षमा गरेका कामकारवाही लगायतका विषय समेटिएको बुझिएको छ । त्यसैगरी नेतृत्व छान्ने महाधिवेशनपछि नीति महाधिवेशन गर्ने जनाएको काँग्रेसले संगठनात्मक प्रतिवेदनमा नीति महाधिवेशन कस्तो हुने भन्ने समेत खुलाएको बुझिएको छ ।महाधिवेशनमा पार्टीको महामन्त्रीको संगठनात्मक प्रतिवेदन, कोषाध्यक्षको लेखा प्रतिवेदन अनुमोदनका लागि छुट्टै प्रतिवेदन पेस गर्नेछन् । यस्तै यसअघिको महासमिति बैठकपछि महाधिवेशनले पारित गर्ने गरी गरिएका निर्णयसम्बन्धी अनुमोदन प्रतिवेदनहरू पेस गरिनेछ ।नेतृत्व छनोटका लागि मात्र हुन लागेको काँग्रेसको १४ औं महाधिवेशनमा विचार, नीति तथा कार्यक्रममाथि बहस हुने छैन । काँग्रेसले महाधिवेशनमा नीति तथा कार्यक्रम पनि पेस गर्ने छैन । काँग्रेसले १४ औं महाधिवेशनपछि मात्र नीति महाधिवेशन अलग्गै गर्ने भएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।