ad
x

टेलिकमकी पूर्व प्रबन्ध निर्देशक भण्डारीको रिट खारेज

person explore access_timeमंसिर २२, २०७८ chat_bubble_outline0

कामिनीराज भण्डारीले सर्वोच्च अदालतमा दर्ता गरेको तीन वटै रिट खारेज भएको छ । उनले वि.स. २०७५ सालमा दर्ता गरेको मुद्धा सर्वोच्चले हिजो मंगलबार खारेज गरिदिएको हो ।


तीन वर्षका लागि टेलिकमकी प्रबन्धकमा नियुक्त भएकी कामिनीलाई तत्कालिन केपी शर्मा ओली सरकारले समयावधि अगाडि नै हटाएको थियो । उनले सरकारको सोही निर्णविरुद्ध सर्वोच्चमा तीन वटा मुद्धा दायर गरेकी थिइन् ।उनले २०७५ साल कात्तिक १ गते र माघ १ मा मुद्धा दर्ता गराएको बताईन् । तर, सर्वोच्चले सुनुवाई नगरेको उनको गुनासो छ । भनिन्, ‘राम्रो कार्यसम्पादन गर्दा गर्दै आफुलाई हटाएको भनेर र कानूनी व्यवस्था नै परिवर्तन गरेको भनेर र समयावधि बाँकी हुँदा हुँदै पदबाट हटाइएको भनेर मुद्दा दर्ता गरेको थिए ।’
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X