ad
x

आलिशान घर, विलासी कार, नीजि टापुकी मालिक हुन् ज्याकलिन : फिल्म कम तर सम्पत्ति अत्यधिक

person explore access_timeमंसिर २१, २०७८ chat_bubble_outline0

 


ज्याकलिन फर्नान्डिस मनी लन्ड्रिङ मुद्दाका कारण चर्चामा छाएकी छिन् । ज्याकलिनलाई इडीले १० डिसेम्बरका लागि सोधपुछका लागि बोलाएको छ । उनलाई सुकेश चन्द्रशेखर र अन्यविरुद्ध आपराधिक षड्यन्त्र धोका र करिब २ सय करोड भारुको जबर्जस्ती असुलीको मामिलामा सोधपुछ हुँदैछ । खबरलाई विश्वास गर्ने हो भने ज्याकलिन र सुकेश एक अर्काका नजिक मानिन्छन् । सुकेशले ज्याकलिनलाई थुप्रै महँगा वस्तु उपहारस्वरुप दिएका छन् । वास्तवमा ज्याकलिनको सम्पत्तिबारे त्यतिबेला चर्चा सुरु भएको थियो जब उनको नाम सुकेश चन्द्रशेखरसँग जोडियो । ज्याकलिनको फिल्मी करियरलाई नियाल्ने हो भने उनले सोलो हिटको नाममा केही थोरै मात्रै फिल्ममा अभिनय गरेकी छिन् तर उनको सम्पत्ति करोडौंमा छ ।करोडौंकी मालिक हुन् ज्याकलिनःज्याकलिन पछिल्लो १२ वर्षदेखि फिल्ममा काम गरिरहेकी छिन् । उनीसँग करोडौंको सम्पत्ति छ । मिडिया रिपोर्ट अनुसार ज्याकलिनसँग करिब १० मिलियन डलरको सम्पत्ति छ । ज्याकलिन एउटा फिल्मका लागि ३ देखि ४ करोड भारु पारिश्रमिक लिन्छिन् । सन् २०१९ को फोर्ब्स इन्डियाले ज्याकलिनको वार्षिक आम्दानी ९.५ करोड बताएको थियो । रोचक कुरा के हो भने त्यसवर्ष नेटफ्लिक्स फिल्म ड्राइभबाहेक उनका कुनै पनि फिल्म रिलिज भएका थिएनन् ।यसै वर्ष किनिन् नयाँ घरःयसै वर्ष जनवरीमा ज्याकलिनले मुम्बईमा आफ्ना लागि नयाँ घर खरिद गरेकी थिइन् । यसको मूल्य करोडौंमा भएको बताइन्छ । नायिका पहिला प्रियंका चोपडाको घरमा भाडामा बस्थिन् । भाडा स्वरुप उनले लाखौं भारु प्रियंकालाई बुझाउँथिन् । तर खबरलाई विश्वास गर्ने हो भने ज्याकलिन अब आफ्नो नयाँ घरमा सरिसकेकी छिन् । उनीसँग ठूल्ठूला गाडी, घर छन् ।रेष्टुरेन्ट व्यवसाय पनि चलाउँछिन्ःज्याकलिनसँग १० ठूला ब्रान्डका विज्ञापन पनि छ । यसमा साबुन, स्न्यापडिल, वेगा, नोवा, कलरबार, क्यासियो, लोटस, डुल्स, वेन ह्युजन र एचटीसी वान समावेश छ । यसबाहेक ज्याकलिनसँग विलासी कारको कलेक्सन पनि छ । ज्याकलिनको आफ्नो जन्मथलो श्रीलङ्काको दक्षिणी तटमा एउटा द्वीप पनि छ । ज्याकलिन आफ्नो रेष्टुरेन्ट बिजनेस पनि चलाउँछिन् । ज्याकलिनको श्रीलङ्काको कोलोम्बोमा एउटा रेष्टुरेन्ट पनि छ ।

मिस युनिभर्स श्रीलङ्का भइसकेकी ज्याकलिन फिल्ममा आउनुअघि टिभी रिपोर्टरको रुपमा काम गर्थिन् । उनले सिड्नी युनिभर्सिटीमा आमसञ्चार विषय पढेकी छिन् । ज्याकलिनले सन् २००९ मा फिल्म अलादिनबाट बलिउडमा डेब्यू गरेकी थिइन् । त्यसपछि उनी मर्डर २, हाउसफुल टु, रेस टु, किक र फ्लाइङ जटजस्ता फिल्ममा देखिइन् । यसबाहेक ज्याकलिनले रियालिटी शो झलक दिखला जा सिजन ९ मा निर्णायकको भूमिका पनि निभाएकी थिइन् ।

बहराइनकाक राजकुमारलाई गर्थिन् डेटः

ज्याकलिनको नीजि जीवनको कुरा गर्ने हो भने उनी बहराइनका राजकुमार हसन बिन राशिद अली खलिफालाई डेट गर्थिन् । हसनसँग उनको भेट एक साथीमार्फत् पार्टीमा भएको थियो । जब ज्याकलिनले्् सन् २०११ मा फिल्म हाउसफुल पाइन् तब उनीहरुको सम्बन्ध टुट्यो । त्यसपछि ज्याकलिनको नाम साजिद खानसँग जोडियो । सन् २०१३ मा साजिद र ज्याकलिनको ब्रेकअप भयो । एक रोमान्टिक तस्बिर भाइरल भएपछि ज्याकलिनको नाम सुकेश चन्द्रशेखरसँग जोडियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।