ad
x

विवाहमा ‘बेस्ट म्यान’ बन्नेछन् कट्रिनाका एक्ला दाइ, के गर्छन् ?

person explore access_timeमंसिर २१, २०७८ chat_bubble_outline0

 


कट्रिना कैफको परिवार नायिकाको विवाहका लागि जयपुर पुगिसकेको छ । कट्रिनाकी आमा, उनका दिदी बहिनी र दाइ, सबैलाई सोमबार विमानस्थलमा देखिएको थियो । कट्रिना र विक्कीको विवाहको विषयमा हालसम्म थुप्रै अपडेट आइसकेको छ । रिपोर्टलाई विश्वास गर्ने हो भने कट्रिना र विक्कीले दुई प्रकारको विवाह गर्नेछन्, सुरुमा हिन्दु र दोस्रो क्रिश्चियन । हिन्दु विवाहमा त आमा–बुवाले छोरीको कन्यादान गर्छन् तर क्रिश्चिन विवाहमा ‘बेस्ट म्यान’ ले महत्वपूर्ण भूमिका निभाउँछन् ।को हुन् कट्रिनाका दाइ सेबास्टिन ?कट्रिनाको विवाहमा उनका दाइ सेबास्टिन लौरने मिसेल बेस्ट म्यान बन्न लागेका छन् । उनी बहिनीको विवाहमा क्रिश्चियन परम्परा अनुसार टोस्ट रेज गर्नेछन् र विशेष भाषण दिनेछन् । स्मरण रहोस्, सेबास्टिन, कट्रिना र उनका बहिनीहरुका एक्ला दाइ हुन् । दाजु बहिनीहरुको सम्बन्ध निकै गहिरो छ । सेबास्टिन पहिला पनि मुम्बईमा आफ्नी बहिनी कट्रिनासँग देखिइसकेका छन् । उनी फर्निचर डिजाइनिङमा माहिर छन् । उनको क्रिएटिभिटीमा उनको आफ्नै एउटा ब्लग पनि छ । सेबास्टिनलाई घुम्न असाध्यै मनपर्छ । उनी एड्भेन्चरका सौखिन हुन् र व्यावसायिका स्कियर पनि हुन् ।यस्तो छ तालिकाःकट्रिना विक्कीको विवाह अघि प्रि–वेडिङका कार्यक्रमहरु भव्य हुनेछन् । ७ डिसेम्बरमा संगीत र ८ डिसेम्बरमा कट्रिनाको मेहेन्दीको आयोजना गरिनेछ । ९ डिसेम्बरमा विवाह र त्यसपछि १० डिसेम्बरमा उनीहरुले आफ्नो रिसेप्सन दिनेछन् । हालसम्मको रिपोर्ट अनुसार उनको विवाहमा करण जोहर, आलिया भट्ट, रोहित शेट्टी, वरुण धवन, नताशा दलाल, शशांक खैतानसमेत बलिउडका ठूला कलाकारको उपस्थिति रहनेछ ।विवाहको तयारीका लागि वेडिङ प्लानर्सले पूरा बन्दोबस्त मिलाइसकेको छ । पाहुनाको नाम फेरेर उनीहरुलाई गोप्य कोड दिइएको छ । यो गोप्य कोडको जानकारी वेडिङ प्लानर्स र पाहुनाबाहेक अरु कसैलाई पनि थाहा हुने छैन । विवाहको मण्डप पनि निकै विशेष हुनेछ । खबरका अनुसार कट्रिना र विक्कीको मण्डप पनि सिसाले तयार गरिएको छ । यस्तै गोपनियताका लागि विवाहमा मोबाइल प्रतिबन्ध गरिएइको छ । यहाँसम्म कि कुनै ड्रोन उडेको देखे त्यसलाई सुट गर्ने आदेश दिइएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।