कोकाकोला ‘नेपाल आइडल सिजन ४’ को मुख्य प्रायोजक

person explore access_timeमंसिर २०, २०७८ chat_bubble_outline0

पेय पदार्थ कोकाकोलाले अन्तर–राष्ट्रिय सांगितिक रियालिटी शो ‘नेपाल आइडल सिजन ४’ मा मुख्य प्रायोजन गरेको छ । कोकाकोला र नेपाल आइडलबीच यो दोस्रो वार्षिक सहकार्य हो । कोकाकोला ‘नेपाल आइडल सिजन ३’ को पनि मुख्य प्रायोजक थियो ।


हस्ताक्षर कार्यक्रममा बोल्दै बोटलर्स नेपालका कन्ट्री फाइनान्स म्यानेजर राजीव टन्डन ले कोकाकोलाले आइकोनिक ग्लोबल रियालिटी शो पप आइडलको नेपाली फ्रेञ्चाइज नेपाल आइडलसँग दोश्रो वार्षिक सहकार्य गरेको जानकारी दिए । प्रतिभावान् प्रतिस्पर्धीहरूको सहभागिताले कार्यक्रम अझ रोमाञ्चक र उत्साहपूर्ण हुँदै गइरहेको र कोकाकोला जहिले पनि संगीतसँग जोडिँदै आइरहेको उनको भनाइ छ ।नेपाल आइडलका प्रोजेक्ट हेड र डिरेक्टर सुरेश पौडेलले नेपाल आइडलको सिजन ४ मा पनि कोकाकोलासँग सहकार्य गर्न पाउँदा हर्षित भएको बताए । यसपटक अझ दमदार प्रतिस्पर्धीहरूको सहभागितासँगै नयाँँ विजेताका लागि निकै आतुर रहेको उनले जानकारी दिए ।नेपाल मङ्सिर २२ बाट एपीवान टेलिभिजनमा प्रसारण हुँदैछ । यो कार्यक्रम पप आइडलको नेपाली फ्रेञ्चाइज हो । यसले गायक बन्न चाहने प्रतिभाशाली व्यक्तिहरूलाई अवसर दिइरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।