ad
x

मोटरसाइकलले ठक्कर दिनेलाई भगाएको भन्दै रौतहटमा प्रहरीविरुद्ध आन्दोलन

person explore access_timeमंसिर २०, २०७८ chat_bubble_outline0

रौतहटमा मोटरसाइकलको ठक्कर बाट एकजनाको मृत्यु भएपछि प्रहरीले चालकलाई भगाएको भन्दै प्रहरीविरुद्ध आन्दोलन सुरु भएको छ । ठक्करबाट दुर्गा भगवती ३ मत्सरीको १६ वर्षीय सन्तकुमार झाको मृत्यु भएपछि चालकलाई प्रहरीले भगाएको भन्दै मृतकका आफन्त तथा स्थानीय  पिपरा गौर सडक खण्डमा टायर बालेर बाटो  अवरुद्ध गरि प्रदर्शनमा  उत्रेका छन्  ।


 दुर्गा भगवती गाउँपालिका ३ घर भएका चन्द्रकिशोर झाको १६ बर्षीय छोरा सन्तकुमार झालाई संस्कृत माध्यमिक विद्यालय मत्सरी नजिक नम्वर खुलेको मोटरसाइकलले शनिवार दिउँसो ३ बजे  ठक्कर दिँदा उनी गम्भीर घाइते भएका थिए । टाउकोमा चोट लागेका झालाई गाउँमा सामान्य उपचारपछि थप उपचारको क्रममा  काठमाडौं ल्याइएको थियो । शनिवार राति १ बजे काठमाडौंमा उनको मृत्यु भएको परिवार स्रोतले जनाएको छ । प्रहरीले सिसिटिभी फुटेजमा बालकलाई  ठक्कर दिने सनराइज बैंक दुर्गा भगवती शाखामा कार्यरत गार्ड गंगा पिपराका  रविन्द्र साह रहेको पुष्टि गरेका थिए । बालकको मृत्यु भएपछि प्रहरीले निजलाई नियन्त्रणमा जाँदा उनी भग्न सफल भएको प्रहरीले जनाएको छ।आरोपीको  पहिचान पछि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिन खोज्दा आइतबार आरोपी साह बैंकबाट हाम फालेर भागेको प्रहरीले जनाएको छ ।ठक्कर दिने रविन्द्र साहलाई अविलम्ब पक्राउ गर्नुपर्ने मागसहित सोमबार बिहान ८ बजेदेखि बाटो अवरुद्ध गरेर मृतकका आफन्तहरु अहिले गंगपिपरामा प्रदर्शन गरिरहेका छन् ।
जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी बिनोद घिमिरेले आरोपीलाई पक्राउ गर्नेबारे प्रहरी गम्भीर रहेको र मृतकका आफन्तसँग वार्ता भइरहेको जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X