ad
x

लुम्बिनी अपडेट :  १०८६ मत गन्दा पुनको अग्रता कायमै, शाहले कति मत पाए ?

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस लुम्बिनी प्रदेशमा पौडेल समूहका अमरसिंह पुनको अग्रता कायमै छ । राती साढे ११ बजेसम्म १ हजार ८६ मत गणना हुँदा पुनले ९२ मतले अग्रता लिएका छन्। उनले शुरुदेखि अग्रता लिँदै आएका छन् ।


सभापति पदका उम्मेदवार पुनले ५४९ मत र देउवा समूहका उम्मेदवार भरतकुमार शाहले ४५७ मत प्राप्त गरेका छन्।  पदाधिकारी तथा सदस्य सबै पदमा पुन प्यानलकै उम्मेदवारले अग्रता लिएका छन् ।  यहि रफ्तारमा गणना हुने र अन्य समस्या नआए सोमबार बिहान ८–९ बजे सम्ममा परिणाम आउनसक्ने प्रमुख निर्वाचन अधिकृत डा.बुद्धबहादुर थापाले जानकारी दिए ।लुम्बिनीमा पौडेल पक्षका ९ जिल्ला सभापति र देउवा पक्षका २ जिल्ला सभापति यसअघि नै जित हासिल गरिसकेका छन् भने बाँके जिल्लामा जिल्ला अधिवेशन  हुन सकेको छैन।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।