ad
x

केपी ओलीलाई भीम रावलको जवाफ : संसद अवरुद्ध गर्ने भन्नुको औचित्य छैन

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा (एमाले) नेता भीम रावलले संसद् बैठक अवरुद्ध गर्ने भन्नुको औचित्य नरहेको बताएका छन् ।  अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले शनिबारमात्रै आगामी २८ गतेबाट बस्न लागेको संसद बैठक अवरुद्ध गर्ने संकेत गरेका थिए । त्यसको जवाफ दिदै नेता रावलले आइतबार सामाजिक सञ्जाल ट्विटरमार्फत अवरोध नै गर्ने भए सरकारले ल्याउने विधेयक र प्रस्ताव रोक्न सक्नुपर्ने नभए संसद् बैठक अवरोधको अर्थ नहुने टिप्पणी गरेका हुन् ।


‘संसद् देश र जनताको पक्षमा वहस गर्ने र आवाज उठाउने थलो हो । सरकारका सबै कामकारबाही हुन दिई संसद् अवरुद्ध गरेको भन्नुको औचित्य छैन’ नेता रावलले भनेका छन्, ‘कि सरकारले ल्याउने विधेयक र प्रस्ताव रोक्न सक्नुपर्यो नभए त्यसबारे जनताको आवाज उठाउन पाउनुपर्यो । अन्यथा म कुटे जस्तो गर्छु तँ रोए जस्तो गर भने झैँ ठहर्छ ।’नेकपा एमालेले आफुले कारवाही गरेका माधव नेपाल लगायतलाई निर्वाचन आयोगले पार्टी खोल्न मान्यता दिएको भन्दै लगातार संसद अवरुद्ध गर्दै आएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।