तारा बरालको जीवन रक्षाका लागि राष्ट्रिय मानवअधिकार आयोगको अपिल

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline1

राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोगले विभिन्न मागसहित कार्तिक ७ गतेदेखि आमरण अनशनरत तारा बरालको जीवन रक्षाका लागि अपिल गरेको छ । आयोगले आइतबार विज्ञप्ति जारी गर्दै अनशनरत बरालको स्वास्थ्य स्थिति जटिल अवस्थामा पुगेको पनि जनाएको छ ।


सर्वोच्च अदालतलाई पूर्ण रुपमा तत्काल सुचारु गर्नुपर्ने, नेपाल बार एशोसिएशन कार्यालय अगाडि प्रदर्शन गर्दा महिलामाथि दुर्व्यवहार गरी अपशब्द बोल्ने वकिलहरूलाई कारवाही गर्नुपर्ने, एमसीसी परियोजना खारेज गर्नुपर्ने र नागरिकता विधेयक पूर्ण रुपमा खारेज गर्नुपर्ने अनशनरत बरालको माग छ । स्वास्थ्य अवस्था बिग्रिएपछि उनलाई उपचारका लागि वीर अस्पतालमा लगिएको छ ।आयोगले जीवन जोखिममा राखेर अनसन नबसी आफ्ना मागहरुलाई छलफलका माध्यमबाट सम्बोधन गर्ने वातावरण सिर्जना गर्न तारा बराललाई आग्रहसमेत गरेको छ ।कमेन्ट

  1. Dec. 5, 2021, 7:48 p.m. rishikesh
    बाचेर काम छैन!
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।