ad
x

यी हुन् सुनिल शेट्टीका छोराकी प्रेमिका, बाँच्छिन् विलासी जीवन

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

 


अहान शेट्टी आफ्नो डेब्यू फिल्म तडपका कारण चर्चामा छन् । उनको फिल्मले पहिलो र दोस्रो दिन बक्स अफिसमा शानदार व्यापार गरेको छ । अहान शेट्टीको यो फिल्मको बुधबार मुम्बईमा स्पेशल स्क्रिनिङ राखिएको थियो, जसमा उनकी प्रेमिका तान्या श्रोफ पनि पुगिन् । तान्या असाध्यै सुन्दर छिन् र आफ्नो तस्बिरमार्फत् सोसल मिडियामा छाइरहन्छिन् । अहान शेट्टीकी प्रेमिका तान्या श्रोफ फेसन मोडल हुन् र सोसल मिडिया सेलिब्रिटी हुन् । साथै उनको फ्यान फलोविङ पनि असाध्यै बलियो छ ।अहान शेट्टीकी प्रेमिका तान्या श्रोफलाई देखेर प्रशंसक यो जान्न इच्छुक छन् कि आखिर तान्या के गर्छिन् र यी दुई कहिलेदेखि सम्बन्धमा छन् । स्मरण रहोस्, तान्या श्रोफ सन् २०१५ देखि मोडलिङ क्षेत्रमा सक्रिय छिन् । उनले हालसम्म थुप्रै चर्चित ब्रान्डसँग काम गरेकी छिन् । तान्याका पिता चर्चित उद्योगपति जयदेव श्रोफ हुन् ।

 
अहान शेट्टी र तान्या श्रोफ एक अर्कालाई विद्यालयदेखि नै चिन्दथे भनेर भारतीय सञ्चार माध्यमले बताएको छ । तान्या हाल लण्डनमा बस्छिन् । उनको इन्स्टाग्राममा फ्यान फलोविङको कुरा गर्ने हो भने १८८ हजारभन्दा पनि बढी छन् । आहान र तान्याको रोमान्टिक तस्बिर धेरैजसो सोसल मिडियामा चर्चित भइरहन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X