ad
x

सुनिल शेट्टीका छोरा अहानको फिल्म ‘तडप’ ले दोस्रो दिन पनि देखायो दम, यति करोड कमाई

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

 


सुनिल शेट्टीका छोरा अहान शेट्टीको डेब्यू फिल्म ‘तडप’ बक्स अफिसमा अन्य फिल्मको तुलनामा शानदार प्रदर्शन गरिरहेको छ । फिल्मकामे विषयमा पहिला नै दर्शकबीच क्रेज थियो । फिल्मले रिलिजको दिन ४.०५ करोडको व्यापार गरेको थियो । दोस्रो दिनको कमाईबारे पनि बक्स अफिस इन्डिया डट कमले जानकारी दिएको छ । यसका अनुसार फिल्मले आफ्नो दोस्रो दिन अर्थात् शनिबार ४.२५ करोड भारुको व्यापार गरेको छ ।अहान शेट्टीको डेब्यू फिल्म तडपले यो हिसाबले दुई दिनमा ८.२५ करोड भारुको शानदार व्यापार गरेको छ ।

अभिनयको कुरा गर्ने हो भने अहान शेट्टीले फिल्ममा राम्रो अभिनय गरेका छन् । अहानको ‘तडप’ साउथको सुपरहिट फिल्म ‘आरएक्स १००’ को रिमेक हो । फिल्ममा अहान शेट्टीका साथै तारा सुतारिया मुख्य भूमिकामा छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।