शीर्ष स्थानमा अग्रता फराकिलो बनाउँदै रियल

person explore access_timeमंसिर १९, २०७८ chat_bubble_outline0

रियल सोसिसाडलाई हराउँदै रियल म्याड्रिडले स्पेन ला लिगाको शीर्ष स्थानमा ८ अङ्कको अग्रता बनाउन सफल भएको छ । शनिबार राति भएको खेलमा रियल २-० गोल अन्तरले विजयी बनेको हो ।


रियलले दुवै गोल खेलको दोस्रो हाफमा गरेको थियो । पहिलो हाफमा घाइते बनेका करिम बेन्जेमाको स्थानमा मैदान प्रवेश गरेका लुका जोभिचले खेलको ४७ औँ मिनेटमा भिनिसियस जुनियरका लागि गोलको अवसर सिर्जना गरे भने ५७ औँ मिनेटमा उनले आफै गोल गर्दै रियलको जीत सुनिश्चित गरे । जीतसँगै रियलले शीर्ष स्थानमा ८ अङ्कको अग्रता बनाएको छ । १६ खेलबाट रियलको ३९ अङ्क रहेको छ । दोस्रो स्थानमा रहेको सेभियाले भिल्लेरियाललाई १-० ले गोलले पराजित गर्‍यो । उता, साबिक विजेता एथ्लेटिको म्याड्रिड भने मायोर्कासँग १-२ गोलले पराजित बन्यो । पराजयपछि एथ्लेटिको चौथो स्थानमा खस्किएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।