पाँच गोलको थ्रीलरमा चेल्सी पराजित

person explore access_timeमंसिर १८, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिगको शीर्ष स्थानमा रहेको चेल्सी वेस्ट ह्यामसँग स्तब्ध बनेको छ । शनिबार साँझ भएको खेलमा चेल्सी ३-२ गोलले पराजित भएको हो ।


खेलमा थियागो सिल्भाले पहिलो हाफमा चेल्सीलाई अग्रता दिलाए पनि मानुएल लान्जिनीले पेनाल्टीबाट गोल गर्दै वेस्ट ह्यामलाई खेलमा फर्काएका थिए । लगत्तै मेसन माउन्टले गोल गर्दै पहिलो हाफको अन्त्यमा पुनः चेल्सीको अग्रता सुनिश्चित गरे ।दोस्रो हाफको सुरुवातमा नै जारोड बोवेडले वेस्ट ह्यामका लागि बराबरी गोल फर्काए । खेलको ८७ औँ मिनेटमा जारोड आर्थर मासुआकुले गोल गर्दै चेल्सीलाई स्तब्ध बनाए । जीतपछि वेस्ट ह्याम शीर्ष चारमा उक्लिएको छ । लिभरपुल र म्यान्चेस्टर सिटीले जीत हासिल गरे चेल्सी तेस्रो स्थानमा खस्किनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।