ad
x

सञ्चालनमा आएलगत्तै आईपीओ निश्कासनको तयारीमा हायात प्यालेस

person explore access_timeमंसिर १८, २०७८ chat_bubble_outline0

हालसालै राजधानीमा सञ्चालनमा आएको पाँच तारे होटल ‘हायात प्यालेस’ साधारण सेयर (आईपीओ) निष्कासनको तयारीमा जुटेको छ । होटलले आईपीओ निष्कासनका लागि ग्लोबल आईएमई क्यापिटलसँग सहमति समेत गरिसकेको छ ।


हायात प्यालेसका अध्यक्ष शक्ति गोल्यानले कुल लगानीको १० प्रतिशत आईपीओ बिक्री खुलाउने तयारी भइरहेको रातोपाटीलाई जानकारी दिए । उनले भने, ‘हामीले आफ्नो तर्फबाट जतिसक्दो चाँडो आईपीओको बिक्री खुलाउने योजना बनाएका छौं ।’यसका लागि हाल कम्पनीको डकुमेन्टेसनको काम भइरहेको छ । क्यापिटलले हायात प्यालेसले आईपीओ जारी गर्न चाहिने सम्पूर्ण विवरण तयार पारिरहेको गोल्यानले बताए । भने, ‘धितोपत्र बोर्डबाट आईपीओ निष्कासनको अनुमति पाएलगत्तै बिक्री गरिनेछ ।’
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।