ad
x
काँग्रेस प्रदेश अधिवेशन

कर्णालीमा काँग्रेस अधिवेशन : उम्मेदवारहरूको लापरबाहीले एक घण्टा पछि सर्‍यो मतदान

person explore access_timeमंसिर १८, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा निर्वाचन कार्यतालिका अनुसार मतदान प्रक्रिया शुरु हुन सकेको छैन ।  आज दिउँसो १२ बजेदेखि शुरु हुने भनिएको मतदान कार्यक्रम  उम्मेदवारहरूको लापरबाहीका कारण एक घण्टा ढिलो हुन पुगेको हो। 


निर्वाचन कार्यतालिकाअनुसार दिउँसो १२ बजेदेखि बेलुकी ५ बजेसम्मका लागि मतदान गर्ने समय तोकिएको थियो । तर, उम्मेदवारहरूलाई मतपत्र डिजाइनका लागि बोलाइएको समयभन्दा ढिलो उपस्थित भएकाेले मतदान प्रक्रिया ढिलो भएको बताइएको छ ।

निर्वाचन समितिका सदस्य विवशकुमार बस्नेतका अनुसार उम्मेदवारहरूलाई मतपत्र डिजाइनको लागि बिहान ७ बजे उपस्थित हुन भनिएको थियो। उनले भने, ‘तर, उम्मेदवारहरू समयको वास्ता नै नगरी ९ बजेमात्र उपस्थित भए। हामीले डिजाइन गरेका मतपत्रमा केही त्रुटी हुनपुग्यो । अहिले मतपत्र छापिँदैछ।’ 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।