बलिउड अभिनेता केके मेनन नेपालमा

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेता केके मेनन नेपाल आएका छन् । मेनन शुक्रबार १२ : ३० बजे त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलमा अवतरण गरेका उनी वेब सिरिज ‘फेक’ सुटिङका लागि उनी नेपाल आएका हुन् ।


कृष्णदशारा कोथापालीको निर्देशन रहने ‘फेक’ को शनिबारबाट काठमाडौँमा सुटिङ सुरु हुँदैछ । यसै सुटिङका लागि दक्षिण भारतीय सुपरस्टार विजय सेतुपाथी शनिबार काठमाडौँ आउँने सिरिज सुटिङका नेपाल ब्यवस्थापन जिम्मा लिने थ्री ह्विलर्स प्रालिका अध्यक्ष सुरज आचार्यले जानकारी दिए ।४ दिन नेपाल छायांकन सेड्युल रहेको सिरिजको सुटिङ त्रिभुवन विमानस्थल र बसन्तपुर क्षेत्रमा हुनेछ । केही अगाडि बलिउड फिल्म ‘उचाइ’ पनि छायाँकनको लागि नेपाल आएको थियो । यो फिल्मको व्यवस्थापन समेत थ्री ह्विलर्स प्रालिले गरेको थियो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।