ad
x

नेपाल, कतार र अमेरिकाका कम्पनीले निर्माण क्षेत्रमा सहकार्य गर्ने

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल, कतार  अमेरिकाका कम्पनीबीच आपसी साझेदारीमा निर्माण तथा रियल स्टेट व्यवसाय क्षेत्रमा काम गर्ने सम्झौता भएको छ । नेपालको एसवन ग्रुप अफ कम्पनी, कतारको एस वीजी कन्ट्राक्टिङ संघबीच सहकार्यको सम्झौता भएको हो ।


एसवन ग्रुप नेपालमा निर्माण तथा रियल स्टेट क्षेत्रमा आफ्नो सेवा प्रदान गर्दै आईरहेको कम्पनी हो । यस्तै, एम्प्लीफाई डेब्लप्मेण्टले अमेरिकामा सिटि प्लानर तथा डेब्लपरको काम गर्दै आएको छ । यसैगरी, एस वीजी एन्ट्राक्टिङ संघ  कतारमा निर्माण क्षेत्रमा काम गरिरहेको छ । यी तीन वटा कम्पनीले भविष्यमा निर्माण क्षेत्रमा सहकार्य गर्ने सम्झौता गरेका हुन् ।कार्यक्रममा बोल्दै एम्प्लीफाई डेब्लपरका अध्यक्ष कुलमणि आचार्यले विगत १८ बर्षदेखि अमेरिकामा वसेर त्यस क्षेत्रको नगरपालिका तथा स्मार्ट सिटिमा काम गरिरहेको बताए । उनले त्यहि विज्ञता तथा टेक्नोलोजिलाई नेपालको विकासमा लाउने समेत बताए । एसवन ग्रुपका अध्यक्ष सुरज न्यौपानेले नेपालमा हाल निर्माण तथा रियल स्टेट क्षेत्रका साथै विभिन्न सरकारी तथा प्राईभेट क्षेत्रमा उल्लेखनिय योगदान गर्दै आईरहेको बताए । उनले एसवनले आधुनिक भवन, होटल, स्कुल तथा कलेजको विस्तृत पयिोजना प्रतिवेदन (डीपीआर) क्षेत्रमा काम गरिसकेको जानकारी दिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X