ad
x

फ्राइडे रिलिज : एक नेपालीसहित तीन फिल्म

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

आज शुक्रबारबाट नेपाली ‘ओभरडोज’ सहित एक हिन्दी र एक अङ्ग्रेजी गरेर तीन फिल्म प्रदर्शनमा आएको छ । प्रदर्शनमा आएका तीन फिल्म मध्ये ‘तडप’ हिन्दी र ‘इनकान्टो’ अङ्ग्रेजी रहेको छ ।


यी तीनमध्ये हिन्दी फिल्म ‘तडप’लाई भने देशभरका हलले उच्च शो दिएको छ । हिन्दीलाई उच्च शो, केही हलमा अङ्ग्रेजी फिल्म लागेको कारण नेपाली फिल्म ओभरडोज भने मारमा परेको छ । ओभरडोजलाई क्यूएफएक्स चेन, बिग मुभिज जस्ता हलले शो दिएको छैन ।

‘ओभरडोज’ अमेरिकामा बस्ने दुई नेपाली युवाको कथामा बनेको फिल्म हो । सुमन पौडेलको कथा तथा निर्देशन फिल्ममा छ । फिल्ममा प्रनिशराज पन्त, सविनजंग थापा, विना श्रेष्ठ, सदिक्षा कार्की लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।यस्तै ‘तडप’ अहान सेट्टी र तारा सुतरियाको मुख्य भूमिका रहेको फिल्म हो । रोमान्स र बदलाको कथामा बनेको यो फिल्म नाडियाडवाला ग्रान्डसन प्रोडक्सनको ब्यानरमा निर्माण भएको हो । ‘इनकान्टो’ थ्रीडी चलचित्र हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।