ad
x

‘बजरंगी’ बनाउँदै अभिनेता प्रशान्त

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘बजरंगी’ निर्माण हुने भएको छ । केही अगाडि घोषणा भएर निर्माणमा रोकिएको फिल्म अहिले बन्न लागेको हो । अभिनेता प्रशान्त गिरीले फिल्मको काम अगाडि बढाएको जानकारी दिए । ‘फिल्मको अहिले लेखन अन्तिम चरणमा रहेको छ । छिट्टै कलाकार पनि छनौट गरेर छायाङ्कनमा निस्कने छौ’ निर्माता गिरीले भने ।


फिल्म ‘बाउन्सर’ निर्माण पछि अमेरिका अभिनेता गिरी केही पहिले नेपाल आएका हुन् । नेपाल फर्किए लगतै फिल्मको काम र समाजसेवामा सक्रिय गिरीले हालै काभ्रे पुगेर त्यहाँको रत्नचण्डेश्वर माध्यामिक विद्यालय र अरुणदयो आधारभुत विद्यालयमा स्टेशनरीका बिभिन्न सामाग्रीसहित विद्यालय रङ्गरोगन र सरसफाइका लागि ६० हजार नगद सहयोग गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X