ब्रह्मा मिश्रादेखि परवीन बाबीसम्म  ः कुहिन थालेपछि भेटिएको थियो यी कलाकारको शव !

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


वेबसिरिज मिर्जापुरमा ललितको भुमिका निभाउने ब्रह्मा मिश्राको शव संदिग्ध स्थितिमा भेटिएको छ । उनको शव उनको मृत्यु भएको तीन दिनपछि सडेको अवस्थामा भेटिएको थियो । पोस्टमार्टमपछि ब्रह्मको मृत्युको कारण पत्ता लाग्नेछ । यस्तै बलिउडमा यस्ता अन्य कलाकार पनि छन् जसको अचानक मृत्युको खबरले सबैलाई चकित पारिदिएको थियो र उनीहरुको सडे गलेको शव भेटेपछि सनसनी मच्चिएको थियो ।परवीन बाबीःसन् १९७६ मा टाइम म्यागजिनको कभरमा आउने पहिलो बलिउड स्टार परवीन बाबीको शव २२ जनवरी सन् २००५ मा उनको घरमा भेटिएको थियो । उनको शव सडेको स्थितिमा भेटिएको थियो । भारतमा मिडिया रिपोर्टका अनुसार परवीनको शव उनको घरमा तीनदिनसम्म सडेको थियो । सन् १९७० र १९८० को दशककी स्टार रहेकी परवीनको मृत्यु हुनु धेरै दिन अघिदेखि एक्लै बसिरहेकी थिइन् । उनले आत्महत्या गरिन् वा उनको मृत्यु प्राकृतिक रुपमा नै भएको हो भन्ने अहिलेसम्म पनि पत्ता लागेको छैन । उनलाई पेरोनोइड सिजोफ्रेनिया भएको धेरैले बताउने गर्छन् ।

ओम पुरीः

उत्कृष्ट अभिनेता ओम पुरीको संदिग्ध स्थितिमा ६ जनवरी सन् २०१७ मा निधन भएको थियो । सुरुवातमा उनको मृत्यु हृदयघातका कारण भएको बताइएको थियो । यद्यपि, पोस्ट मार्टमको रिपोर्टको आधारमा प्रहरीले ओम पुरीको निधन टाउकोमा चोट लागेका कारण भएको जानकारी दियो । यो चोट उनलाई घरको भित्तातर्फ लडेका कारण लागेको थियो । घटनाका बेला ओम पुरी घरमा एक्लै थिइन् । बिहान ड्राइभरले छिमेकीको मद्दतले ढोका खोलेका थिए । ओम पुरीको जति योगदान समानान्तर सिनेमामा रह्यो, त्योभन्दा निकै धेरै मेनस्ट्रीम फिल्ममा उनको भूमिका चर्चित रहे । ओम पुरीले ३०० भिन्न भाषाका फिल्ममा अभिनय गरे जसमा हिन्दीका साथै कन्नड, मराठी, मलयालम, हलिउड र ब्रिटिश फिल्म थिए ।

समिर शर्माः

सिरियल ‘ये रिश्ते हे प्यार के’, ‘कहानी घर–घर की’ का टिभी अभिनेता समिर शर्माले अगस्ट २०२० मा मुम्बईस्थित आफ्नो फ्ल्याटमा आत्महत्या गरेका थिए । समिरको मृत्यु दुई दिन अघि नै भइसकेको थियो । सुरक्षाकर्मीले उनको शव पङ्खामा झुण्डिरहेको देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरिएको थियो । उनको शव पनि कुहिन सुरु भइसकेको थियो ।

कृतिका चौधरीः

कंगना रनौतसँग फिल्म ‘रज्जो’ र क्राइम सिरियल ‘सावधान इन्डिया’ समेत बालाजी प्रोडक्सनका थुप्रै टिभी सिरियलमा देखिइसकेकी नायिका कृतिका चौधरीको शव पनि जून सन् २०१७ मा संदिग्ध स्थितिमा भेटिएको थियो । उनको शव मुम्बईको एक फ्ल्याटमा भेटिएको थियो । त्यतिबेला प्रहरीले कृतिकाको मृत्यु करिब चार दिन अघि नै भएको शंका व्यक्त गरेको थियो । जानकारीका अनुसार उनी फ्ल्याटमा एक्लै बस्थिन् । उनी बसेको फ्ल्याटबाट दुर्गन्ध आउन थालेपछि वरिपरिका मानिसले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । पछि ६ हजार भारुका लागि उनको हत्या गरिएको भन्ने खुलासा भयो । हत्या हुँदा उनी २४ वर्ष मात्रैकी थिइन् ।

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।