फिल्म ‘थर्ड आई’ बन्ने

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

फिल्म ‘थर्ड आई’ शुभ–मुहूत गरिएको छ । राजधानीमा एक कार्यक्रमका बीच मुर्हूत गरिएको फिल्मका निर्देशक आशुतोष अधिकारी हुन् । आशुतोष फिल्मस् प्रोडक्सनको व्यानरमा निर्माण हुने फिल्मले दृष्टिविहिनको कथामा निर्माण हुने फिल्ममा सरोज दाहाल, कमला अधिकारी, केडी प्रसिद्ध, विमल पौडेल र सुरज पोख्रेललगायत कलाकारको अभिनय रहनेछ ।


लायन्स क्लब भरतपुर सप्तरंगीको सहकार्य निर्माण हुने फिल्ममा चितवन र पोखरामा छायांकन हुनेछ । विनोद मिश्र प्रस्तुत कर्ता, केडी प्रसिद्ध कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्ममा सुजन बिसीको छायांकन, मन्दिल श्रेष्ठको सम्पादन रहनेछ ।विमल लामाको संगीत तथा गायन, आरती अधिकारी आचार्यको कथा तथा रफी शाहको पटकथा र संवाद रहेको फिल्मका मुख्य सहायक निर्देशन दीपक अधिकारीको रहेका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।