ad
x

जर्मनीमा भ्याक्सिन नलगाउनेहरुका लागि लकडाउन

person explore access_timeमंसिर १७, २०७८ chat_bubble_outline0

 


जर्मन चान्सलर एन्जेला मर्केलले खोप नलगाएका व्यक्तिका लागि लकडाउनको घोषणा गरेकी छिन् । यो घोषणा सँगै खोप नलगाएका व्यक्ति अब सार्वजनिक स्थानमा जान पाउने छैनन् । उनीहरु सामानसमेत खरिद गर्न जान पाउने छैनन् । जर्मनीमा अर्को वर्ष फेब्रुअरीदेखि सबैका लागि भ्याक्सिन अनिवार्य गरिनेछ ।ओमिक्रोनको खतराबीच बेलायतका प्रधानमन्त्री बोरिस जोनसनले लिए कोरोनाको बुस्टर डोजःबेलायतका प्रधानमन्त्री बोरिस जोनसनले ओमिक्रोनको खतराबीच कोरोना भ्याक्सिनको बुस्टर डोज लगाएका छन् । यो कुराको जानकारी उनी आफैंले आफ्नो ट्वीटर अकाउन्टमार्फत् दिएका हुन् । बोरिसले भिडियो सेयर गरेका छन् जसमा उनले बुस्टर डोज लगाइरहेको देखिएका छन् । भिडियो पोस्ट गर्दै उनले भनेका छन्, ‘तपाईंहरु सबै आफ्नो पालो आएपछि बुस्टर डोज लगाृउनुहोस् । हामीले भाइरसलाई दोस्रो मौका दिनु हुँदैन । ’बेलायतले खरिद गर्यो १्१४ करोड अतिरिक्त डोजःबेलायतमा कोरोनाको नयाँ संक्रमितमा सर्वाधिक वृद्धि भएको छ । यहाँ पछिल्लो २४ घण्टामा ५३,९४५ नयाँ संक्रमित भेटिएका छन् । यो संख्या १७ जुलाई पछिको सबैभन्दा बढी हो । बेलायतमा १४१ व्यक्तिको मृत्यु पनि दर्ता गरिएको छ । यस्तै, बेलायतले कोरोनाबाट बच्नका लागि १.१४ करोड अतिरिक्त डोज खरिद गरेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X