ad
x

काँग्रेसको गण्डकी प्रदेश अधिवेशनमा संस्थापन इतर पक्षको नाराबाजी

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसको १४ औं महाधिवेशन अन्तर्गत गण्डकी प्रदेश अधिवेशन उद्घाटन समारोहमा विवाद भएको छ । कार्यक्रममा संस्थापन पक्षका नेता एवं गण्डकी प्रदेशमा देउवा प्यानलबाट सभापतिका उम्मेदवार अर्जुनप्रसाद जोशीलाई मात्र बोल्न दिएको भन्दै संस्थापन इतर पक्षका नेता कार्यकर्ताले नाराबाजीसहित विरोध जनाएका हुन् ।


काँग्रेसका पूर्व उपसभापति गोपालमान श्रेष्ठको निर्देशनमा कार्यक्रम सञ्चालकले प्रदेश सभापतिका पाँच उम्मेदवारमध्ये देउवा पक्षका जोशीलाई मात्र बोल्न दिइएको हो । जोशीलाई केन्द्रीय सदस्यको हैसियतमा बोल्न दिइएको भए पनि उनले मन्तव्यका क्रममा आफ्नो लागि मत मागेका थिए । त्यसपछि अन्य आकांक्षीले पनि बोल्न पाउनुपर्ने भन्दै नेता कार्यकर्ताले विरोध गरेका हुन् ।गण्डकीका सभापतिका आकांक्षीहरु देवराज चालिसे, यज्ञबहादुर थापा, शुक्रराज शर्मा लगायत नेता र कार्यकर्ताहरुले पनि बोल्न पाउनुपर्ने माग गर्दै नाराबाजी गरेका हुन् ।सभापतिका आकांक्षीमध्येका यज्ञबहादुर थापाले गोपालमान श्रेष्ठको निर्देशनमा जोशीलाई मात्र बोल्न दिइएको आरोप लगाए । उनले उम्मेदवार सबैले बोल्न पाउनुपर्ने भन्दै निर्वाचनमा जित–हार स्वाभाविक भए पनि एउटा उम्मेदवारले बोल्न पाउने र अन्य उम्मेदवारलाई बोल्न बन्देज गर्न नहुने बताए ।नेता कार्यकर्ताको विरोधपछि सबै उम्मेदवारलाई बोल्न दिनेगरी उद्घाटन कार्यतालिका संशोधन गरिएको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।