धनगढी उपमहानगरपालिकाले ९० हजारलाई दियो कोभिड खोप

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

धनगढी उपमहानगरपालिका स्वास्थ्य शाखाले आफ्ना १९ वडाका ९० हजार नागरिकलाई कोभिड खोप लगाएको जानकारी दिएको छ । एक लाखभन्दा बढी नागरिकले खोप केन्द्रमा आई नाम दर्ता गरे पनि ९० हजारलाई मात्र खोप लगाउन सकिएको स्वास्थ्य शाखा प्रमुख कृष्ण बहादुर बोहराले जानकारी दिए । 


धनगढी उपमहानगरपालिका सबै वडामा रहेका असक्त, अपाङ्ग ४ सय ५० जनालाई घरमै गएर कोभिड खोप लगाइएको छ । नाम दर्ता गरेका बाँकी १० हजारलाई पनि छिट्टै खोप लगाइने बोहराले बताए ।कडा खालको रोग लागेका ८२ जना विपन्न परिवारलाई स्वास्थ्य शाखाको सिफारिसबाट १ लाख बराबरको निःशुल्क उपचार खर्चमा सहयोग गरिएको छ । त्यस्तै, शाखाबाट प्रहरी, विद्यार्थी, चालकलगायतका लागि ६० हजार माक्स वितरण गरिएको छ । स्वास्थ्य शाखामा कार्यरत नर्स गीता भट्टका अनुसार लामो समयसम्म गर्भान्तर चाहने ५५ जनालाई ईनप्लान्ट सेवा दिइएको छ । भिडियो एक्स रे सेवासहित गर्भवती महिला र बच्चाको स्वास्थ्य अवस्थाको जानकारी लिन घुम्ती शिविर सञ्चालन  गरिएकोमा  ४ सय जनाले सेवा लिएको बताइन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।