ad
x

बीमा जागरण अभियान चलाउँदै महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्स

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

महालक्ष्मी लाइफ इन्स्योरेन्स लिमिटेडले देशभर राष्ट्रिय बीमा जागरण अभियान चलाउने भएको छ । सोही योजना अन्तर्गत कम्पनीले हालैमात्र सर्लाहीको बर्दिवास,जनकपुर,लाहान र गाईघाटमा युवा लक्षित महालक्ष्मी लाइफ कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।


नव क्षितिज कलेज बर्दिवास मा सुरेन्द्र कुमार चौधरीको अध्यक्षतामा मंसिर १३ गते विहान संचालित कार्यक्रममा ७० जना युवा विद्यार्थीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । कम्पनीका उपक्षेत्रिय प्रमुख लाल बहादुर थापाको स्वागत मन्तव्यबाट प्रारम्भ भएको कार्यक्रममा वरिष्ठ सहायक महाप्रबन्धक प्रशान्तराज धमलाले बीमाको महत्व बारेमा प्रकाश पारेका थिए ।सोही दिन कम्पनीले जनकपुरको मोडेल मल्टिपल कलेजमा समेत बीमा जागरण कार्यक्रम सञ्चालन गरेको छ । कम्पनीका नायव प्रमुख कार्यकारी अधिकृत रामेश्वर श्रेष्ठले विद्यार्थीहरुलाई बीमा सम्बन्धी प्रशिक्षण दिएका छन् । कार्यक्रममा १३० विद्यार्थीको सहभागिता रहेको थियो ।त्यसै गरी मंसिर १४ गते जे.एस मुरारका बहुमुखी क्याम्पस लाहानमा पनि कम्पनीले जागर अभियान चलाएको थियो । मंसिर १५ गते त्रियुगा जनता बहुमुखी क्याम्पस गाईघाटमा युवासँग महालक्ष्मी लाइफ कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो । कार्यक्रममा ५० जना विद्यार्थीको सहभागिता रहेको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।