‘ओभरडोज’ का लागि उत्साहित प्रनिश

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रनिशराज पन्तले फिल्म ‘ओभरडोज’ दर्शकले रुचाउने बताएका छन् । बिहिबार पत्रकारहरुसँग कुरा गर्दै उनले फिल्म बजारमा आएका भन्दा पृथक भएको दाबी गरे । अध्ययनको सिलसिलामा विगत ७ वर्षदेखि अमेरिका बस्दै आएका पन्त फिल्मको रिलिजका लागि केही दिन अगाडि मात्र नेपाल आएका हुन् । नेपाल आएलगत्तै उनी फिल्मको प्रचार प्रसारमा जुटेका छन् । ‘ओभरडोज’ शुक्रबारबाट प्रदर्शनमा आउँदैछ । फिल्मका उचित प्रचारप्रसार भने हुन सकेको छैन ।


‘फिल्मका लागि मैले निकै मिहिनेत गरेको छु । मेरो दुःख  अहिले देखिने बेला भएको छ’ पन्तले भने, ‘फिल्म रिलिजका लागि एकदमै उत्साहित छु ।’ बच्चैदेखि अभिनयमा रुचि भएपनि नेपालमा हुँदा त्यो माहोल नबनेको र अमेरिका पुगेपछि अभिनय बाटो खुलेको उनको भनाई रहेको थियो ।अमेरिका बस्ने दुई नेपाली युवाको कथा समेटिएको ‘ओभरडोज’ अमेरिकामै छायाङ्कन भएको हो । सुमन पौडेलको कथा एवं निर्देशन रहेको फिल्म ड्रग्स र अपराधको कथामा निर्माण भएको हा । अभिनेता पन्तले भने फिल्ममा फ्रेण्डसिप र धोकाको कथा रहेको बताए ।प्रनिशराजसँगै सविनजंग थापा, बिना श्रेष्ठ, सदीक्षा कार्की लगायतको अभिनय फिल्ममा देख्न सकिन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।