ad
x

काँग्रेस महाधिवेशन : २९ वटा मतपत्र, एक जनाले मतदान गर्न एक घण्टाकाे समय

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसको १४ औँ महाधिवेशनको तयारी अन्तिम चरणमा पुगेको छ । बिहीबार बिहान ललितपुरमा काँग्रेस प्रचार-प्रसार समितिले  पत्रकारसँगको छलफलमा महाधिवेशनको प्रचार प्रसारको तयारीबारे जानकारी गराएको हो । 


१४ औँ महाधिवेशनका लागि २९ वटा मतपत्र हुने प्रचारप्रसार समितिका संयोजक विश्वप्रकाश शर्माले जानकारी दिए । उनका अनुसार भृकुटीमण्डपमा, राष्ट्रिय सभा गृहमा र पुलिस क्लबमा मतदान स्थल बनाइने छ ।  एक जनालाई मतदान गर्न १ घण्टा समय लाग्ने अनुमान शर्माको छ । प्रदेश अधिवेशन सकिएपछि नेताहरूबीच सहमति विद्युतीय भोटिङ मेसिन प्रयोग गर्न सकिने उनको भनाई छ । सहमति  नभए कागजी मतदान हुने शर्माले बताए । सभापति शेरबहादुर देउवाले ४ बजे महाधिवेशनको लोगो सार्वजनिक गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । काँग्रेस प्रवक्ता  शर्माका काठमाडौँमा सार्वजनिक ठाउँमा र  सञ्चार मध्यमाबाट प्रचार प्रसार गरिने छ । काँग्रेसले  "उत्साह,  एकता, रूपान्तरण सफल बनाऊ काँग्रेसको १४ औँ महाधिवेशन" नारा बनाएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X