ad
x

विमानस्थलबाट तेस्रो दिन १५ किलो सुन संकलन

person explore access_timeमंसिर १६, २०७८ chat_bubble_outline0

त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट तेस्रो दिन १५ किलो सुनका बाला संकलन गरिएको छ । विमानस्थल भन्सार कार्यालयले विदेशबाट बाला आकारमा काँचो सुन ल्याउन रोक लगाएर लगातार सुन त्यस्ता सुन संकलन गरेर राजस्व असुल गरिरहेको छ ।  


बुधवार मध्यरातसम्ममा १५ किलो १६ ग्राम सुन संकलन गरिएको विमानस्थल भन्सार कार्यालयका प्रमुख भन्सार प्रशासक महेश भट्टराईले रातोपाटीलाई बताए । बुधवार विदेशबाट फर्किएका  ३ सय २६ जना यात्रुले सुनका बाला लिएर आएका थिए । तीन दिनदेखि भन्सार काउन्टरमा संकलन गरेर राखिएको १३ दशमलव १२ किलो सुन यात्रुहरुले भन्सार तिरेर लगेका छन् । बुधवार मात्रै ४ सय १० जनाले आफुले ल्याएको बाला भन्सार तिरेर लगेको भन्सार प्रमुख भट्टराईले बताए ।



विमानस्थल भन्सारले ५० ग्रामसम्म नेपाली स्वरूपका सुनका गहना बनाएर ल्याएन छुट दिएको छ । तर, सुन तस्करले विदेशबाट फर्किनेहरूलाई भरिया बनाएर बाला आकारमा सुन तस्करी गर्ने गरेका थिए । बुधवार मात्रै भन्सार कार्यालयले १ करोड २६ लाख ८७ हजार राजस्व संकलन गरेको छ ।



भन्सार कार्यालय सोमबार २१ किलो र मंगलबार ११ किलो सुन संकलन गरेको थियो । भन्सार काउन्टरमा डिपोजिट गरिएको सुन दुई महिनाभित्र राजस्व तिरेर लैजान सकिने प्रमुख भन्सार प्रशासक महेश भट्टराईले बताए ।









कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X