ad
x

रियलमीले मुरारका ग्रुपसँग मिलेर नेपालमा नार्जो सेरिज ल्यायो

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

संसारमै सबैभन्दा चाँडै १० करोड थान फोन बिक्री गर्न सफल र नेपालमा आक्रामक बजार विस्तार गरेको स्मार्टफोन ब्रान्ड रियलमीले मुरारका ब्रान्डसँग मिलेर नेपालमा नार्जो सेरिज ल्याएको छ । नार्जोको लेटेस्ट लाइन–अप नार्जो फिफ्टी सेरिज नार्जो फिफ्टीआई र नार्जो फिफ्टीए सार्वजनिक गरेको हो ।


कुनैपनि फिचरहरुमा सम्झौता नगरी आफ्नो बजेटमा सबैभन्दा उत्कृष्ट गेमिङ पर्फर्मेन्स भएको फोन किन्न चाहने युवा पुस्ताको लागि यी फोनहरु निर्विकल्प छनोट हुने रियलमीले दाबी गरेको छ । नार्जो फिफ्टीए (चार जीबी, ६४ जीबी) को मूल्य १९ हजार ४९९ रुपैयाँ र चार जीबी, १२८ जीबीको मूल्य २१ हजार १९९ रुपैयाँ तोकिएको छ । यस्तै, नार्जो फिफ्टीआई (दुई जीबी, ३२ जीबी) को मूल्य १२ हजार ९९९ र चार जीबी, ६४ जीबीको मूल्य १५ हजार ४९९ रुपैयाँ कायम गरिएको छ । मुरारका ग्रुपका निर्देशक शिरिष मुरारकाले संसारकै सबैभन्दा चाँडो वृद्धि भइरहेको स्मार्टफोन ब्रान्डसँग पार्टनरसिप गर्न पाउँदा गौरवान्वित भएको बताए छौँ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X