ad
x

प्रेस सेन्टर नेपाल उपत्यका प्रदेशको अध्यक्षमा नवराज दाहाल

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

प्रेस सेन्टर नेपाल उपत्यका प्रदेशको अध्यक्षमा नवराज दाहाल  निर्वाचित भएका छन् । बुधबार काठमाडौंमा भएको पहिलो अधिवेशनले दाहाललाई निर्विरोध अध्यक्ष चयन गर्दै ४१ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको निर्वाचन मण्डलका अध्यक्ष रामकृष्ण अधिकारीले जानकारी दिए । उनका अनुसार वरिष्ठ उपाध्यक्षमा सागर पन्त चुनिएका छन् । यसैगरी उपाध्यक्षमा  लोकेश लिम्बु,श्याम तण्डुकार, आनन्द पुन चयन भएका छन् ।


यसैगरी मुख्य सचिव फणिन्द्र फुयाल, सचिव बिनोद दाहाल, राजेन्द्र बराल,भिमराज खड्का,रोजिना थापा,जमिन राई र प्रदिप मण्डल निर्विरोध चयन हुँदा कोषाध्यक्ष वीरबहादुर लामा चुनिएका छन् । प्रेस सेन्टर उपत्यका प्रदेशको उद्घाटन माओवादी केन्द्र बागमती प्रदेश इन्चार्ज हितमान शाक्यले गरेका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।