ad
x

चित्रकथा ‘साहसी पेङ्गुइन’ को नेपाली संस्करण प्रकाशित

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

बेलायती लेखक जायल्स आन्ड्रियाको लेखन र गाइ पार्कर रिसको चित्राङ्कनमा रहेको चित्रपुस्तक ‘साहसी पेङ्गुइन’ प्रकाशित भएको छ । भिक्टर प्रधानले नेपाली भाषामा अनुवाद गरेको चित्रकथा कथालय इन्कले प्रकाशित गरेको हो ।


कथाअनुसार दक्षिणी ध्रुवको बरफ जमेको समुद्री किनारमा एउटा फुच्चे पेङ्गुइन हुन्छ, जो पानी देखेर डराउँछ । उसका सबै साथीहरु पानीमा रमाउँदा उ एक्लिन्छ । आखिर उसले कसरी आफूभित्रको डर हटाउन सक्यो होला ? कथामा यही वर्णन गरिएको छ ।चित्रकथामा आमाले आफ्नो सन्तानलाई दिएको हौसला र साहासलाई बेजोड ढंगले प्रस्तुत गरिएको छ । जुनसुकै बाटोमा पहिलोपटक जान माया र प्रोत्साहन चाहिन्छ भन्ने देखाइएको छ ।
‘पर्पल रोनी एडवर्ड’का विजेता र ‘जिराफ क्यान्ट डान्स’ जस्ता चर्चित कृतिका लेखक आन्ड्रियाले अन्य धेरै बालपुस्तक लेखेका छन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।