ad
x

तान्जानियाका टिकटक स्टारलाई बलिउडमा अफर

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

 


सोसल मिडियामा भाइरल भएका तान्जानियाका दाजु बहिनीले बलिउडमा अफर पाएका छन् । सङ्गीत निर्देशक तनिष्क बागचीले ‘किली पल’ लाई मेसेज गरेर सँगै काम गर्ने अफर दिएका छन् । किलीले यो मेसेजको स्क्रिनसट पनि आफ्नो इन्स्टा स्टोरीमा सेयर गरेका छन् । किली र उनकी बहिनीको भिडियो निकै चर्चित हुने गर्छ । बलिउड कलाकारले पनि उनीहरुको भिडियो सेयर गर्ने गर्छन् ।दुई दिन अघि भएको थियो भाइरलःतनिष्कका सङ्गीत निर्देशनमा नै शेरशाहको गीत रातां लम्बियां बनाइएको हो । जब किली र उनकी बहिनीले यसमा लिप्सिङ गरे तब यो भाइरल भयो । तनिष्कले मेसेज गरेर किलीलाई यो तपाईंहरु दुबैको भिडियो हो भनेर सोध्दा किलीले जवाफ दिए, ‘हो, तर दुःखको कुरा कसैले पनि क्रेडिट दिँदैनन् । ’तनिष्कले किलिलाई भने, ‘केही सँगै गरौं ।’किलीको फ्यान फलोविङ उच्चःकिलिले आफ्नो सोसल मिडिया अकाउन्ट र टिकटकमा करिब २८५ भिडियो पोस्ट गरिसकेका छन् । यी दुबैको भिडियो भाइरल हुनुका साथै फलोअर्सको संख्या पनि बढेको छ । यी दुईको भिडियो भाइरल भएपछि नै फलोअर्सको संख्या बढेको छ । हाल उनीहरुका एक लाखभन्दा बढी फलोअर्स छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X