ad
x

४ वर्षीय बालकको हत्या आरोप लागेका दम्पती पुर्पक्षका लागि थुनामा

person explore access_timeमंसिर १५, २०७८ chat_bubble_outline0

धनुषाको गणेशमान चारनाथ नागरपालिका–११ मा ४ वर्षीय बालकको हत्या आरोपमा दम्पतीलाई पुर्पक्षका लागि थुनामा पठाइएको छ । जिल्ला अदालत धनुषाको आदेशले जाकिर मलङ्ग र नुरेजा खातुनलाई पुर्पक्षका लागी थुनामा पठाइएको जिप्रका धनुषाका प्रवक्ता (डिएसपी) जितेन्द्र बस्नेतले रातोपाटीलाई बताए । गणेशमान चारनाथ नगरपालिका– ११ डिलटोल घर भएका उनीहरुलाई कारागार कार्यालय सिन्धुलीमा थुनामा पठाइएको हो ।  


जाकिर मलङ्ग दम्पतीले ४ वर्षका बालक मोहम्मद अरमान राईनको हत्या गरेको आरोप छ । कार्तिक ९मा गणेशमान चारनाथ नगरपालिकास्थित आमा जुमैदा खातुनसँग मामाघरमा विवाहमा गएका बालकको हत्या भएको थियो ।
भारतमा विवाह गरेकी जुमैदा खातुन छोरालाई लिएर माइतिघरमा विवाहमा भएकी थिएन् । स्वास्थ्य समस्या भएर मेडिकलमा पुगेर फर्किंदा छोरा बेपत्ता भएपछि परिवार र आफन्तले खोजी गरेका थिए । भोलिल्ट कात्तिक १० मा बालकको शव माछापोखरीमा फेला परेको थियो ।जाकिर मलङ्ग र नुरेजा खातुनले बालकलाई फकाएर एकान्तमा लगेर हत्या गरेपछि  गणेशमान चारनाथ नगरपालिका–२ स्थित लाल बिहारी महतोको माछा पोखरीमा फालेको प्रहरीको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ । हत्या आरोपमा प्रहरीले दम्पतीलाई कार्तिक १६ मा पक्राउ गरेको थियो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

X