ad
x

भीम रावलद्वारा केन्द्रीय सदस्य पद अस्वीकार, लिएनन् शपथ

person explore access_timeमंसिर १४, २०७८ chat_bubble_outline1

नेकपा एमालेका नवनिर्वाचित अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले केन्द्रीय सदस्यलाई पद तथा गोपनीयताको शपथ खुवाउँदा अध्यक्षका प्रत्यासी भीम रावलले स्वीकार गरेका छन् । 


पार्टीको महाधिवेशनस्थल सौराहामा पार्टीको केन्द्रीय निर्वाचन आयोगका प्रमुख डा. विजय सुब्बाबाट शपथ लिए लगत्तै अध्यक्ष ओलीले नवनिर्वाचित केन्द्रीय सदस्यहरूलाई शपथग्रहण गराएका छन् ।भीम रावलले भने सपथ खाएनन् । उपाध्यक्षमा पराजित भएका घनश्याम भुसालले भने केन्द्रीय सदस्य पदको सपथ लिएका छन् ।


रावलले केन्द्रीय कमिटीमा बस्न अस्वीकार गरेका छन् । आफूले केन्द्रीय सदस्यमा उम्मेदवारी नदिएकाले उक्त पद स्वीकार नगर्ने रावलको भनाइ छ ।


 

कमेन्ट

  1. Dec. 1, 2021, 1:25 a.m. Bishnu Prasad Belbase
    के सत्तागठबन्धनका मतियार मिडिया,बुद्धिजिवी सबै एमाले र केपी ओलीविरुद्ध उत्रिएकै हुनत।हुनत सबैमा हिस्साभएपछी,दुधको साछी बिरालोभएपछी यसलाई सामान्य नै मान्नु पर्ला। पार्टीको पद चाहिदा एमाले नत्र शेरबहादुर र कांग्रेसधाउने प्रथाको अन्त्यहोस्।स्वस्थ प्रतिस्पर्धाकालागि रावललाई बधाइ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।