ad
x

चुनावको माहोल बन्दैछ : प्रचण्ड

person explore access_timeमंसिर १४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ ले देश यतिबेला चुनावी माहोलमा रहेको भन्दै कार्यकर्तालाई चुनावको तयारीमा जुट्न निर्देशन दिएका छन् । दलहरूका महाधिवेशन र सम्मेलनहरूलाई आउने चुनावको तयारी रुपमा व्याख्या गर्दै उनले मंगलबार बुटवलमा आयोजित कार्यक्रममा कार्यकर्तालाई यस्तो निर्देशन दिएका हुन् ।


पार्टीका केन्द्रीय प्रतिनिधि तथा रुपन्देही जिल्ला इन्चार्ज रामप्रसाद बन्जाडे (टंकमणि)को शोकसभामा अध्यक्ष प्रचण्डले चुनाव लोकतन्त्रको सुन्दर पक्ष रहेको पनि बताए । उनले चुनाव निष्पक्ष हुनुपर्नेमा सबैको ध्यान जान जरुरी रहेको उल्लेख गरे ।अहिले अप्ठ्यारो परिस्थितिमा गुज्रिँदै गरेको देशलाई नयाँ राजनीतिक दिशा र विकासतिर लैजाने जमर्को आफूहरुले गरेको उनको भनाइ थियो । उनले समझदारी र सहकार्य सहित देशलाई समृद्धितर्फ लैजान दलहरूको सहकार्य आवश्यक रहेको प्रस्ट पारे ।उनले रामप्रसाद बन्जाडे (टंकमणि)लाई विशेष क्षमता भएको व्यक्तिका रुपमा आफूले चिनेको भन्दै क्रान्तिको बेलामा जीवनकै खतराको बीच पनि जोखिमपूर्ण काम सफलतापूर्वक सम्पन्न गरेको स्मरण गरे । बन्जाडेको केही दिनअघि सवारी दुर्घटनामा मृत्यु भएको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।