ad
x

देउवाको गृह जिल्लाका नेताहरूद्वारा सानेपाको रिले अनसन स्थगित

person explore access_timeमंसिर १४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेस डडेल्धुराका निवर्तमान जिल्ला सभापति कर्ण मल्ल समूहले रिले अनसन स्थगित भएको छ । डडेल्धुरामा पुन अधिवेशनको माग राखी मंसिर १ गतेबाट पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा सुरु गरेको रिले अनसन मल्ल समूहले मंगलबार स्थगित गरेको हो ।


 सोमबार काँग्रेसको केन्द्रीय निर्वाचन समितिले डडेल्धुराको निर्वाचनलाई मान्यता दिएपछि आज काँग्रेस उपसभापति विमलेन्द्र निधिको उपस्थितिमा मल्ल पक्षले अनसन स्थगित गरेको छ । क्रियाशील सदस्यतामा धाँधली गरिएको भन्दै मल्ल समूहले डडेल्धुरामा काँग्रेसका सबै अधिवेशन बहिस्कार गरेको थियो ।पौडेल पक्षको बहिष्कारमा बीच डडेल्धुरामा जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भइ नयाँ नेतृत्व आइसकेको छ । अधिवेशनमार्फत डडेल्धुरा जिल्ला सभापति भीमबहादुर साउद निर्वाचित भएका छन् । मल्ल समूह भने १५ औं महाधिवेशनसम्मका लागि काँग्रेसको जिम्मेवारीबाट आउट हुन पुगेको छ । निवर्तमान जिल्ला सभापति मल्लले भने निर्वाचन समितिको निर्णय आफूलाई स्वीकार्य नभएको बताएका छन् । ‘निर्वाचन समिति मालिकप्रति इमान्दार हुने सेवकजस्तै भयो । विवेक बन्धक राखेर चाकरजस्तै भएर दिएको निर्णय स्वीकार्य हुँदैन,’ उनले भने ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।