ad
x

नेतृत्व परिवर्तनमात्र होइन, हामी आमूल परिवर्तनको पक्षमा छौं : धवलशमशेर राणा

person explore access_timeमंसिर १४, २०७८ chat_bubble_outline0

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका नेता तथा नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिकाका मेयर धवल शमशेर राणाले पार्टीमा आमूल परिवर्तन गर्ने अभियानमा आफूहरु रहेको बताएका छन् । मंगलबार राजधानीमा आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै उनले आगामी ६ महिना, एक वर्षमा पार्टीलाई कम्युनिस्ट र काँग्रेसको जरो उखेलेर फाल्ने अभियानको एउटा चरणमा लैजाने बताए ।


उनले एउटा अध्यक्ष गएर अर्को अध्यक्ष आउँदैमा पार्टी अगाडि नबढ्ने भन्दै आफूहरु नेतृत्व परिवर्तनको पक्षमा मात्र नरहेर नयाँ सोच, नयाँ विचार लिएर आमूल परिवर्तन गर्ने अठोटका साथ अघि बढेको बताए ।उनले भने, ‘पार्टीको नीति र कार्यक्रम हाम्रो अजेण्डा हो । यसमा कुनै प्रकारको फेरबदल गर्नुपर्ने आवश्यकता छैन ।’ पार्टी सञ्चालन गर्ने विधि, प्रकृयालाई भने परिवर्तन गर्नुपर्ने उनको भनाइ छ । उनले भने, ‘नेताको जेबबाट निस्किने पार्टी हुनेछैन, एक व्यक्ति एक पद लागू गरिने छ र एक व्यक्तिले दुई कार्यकालभन्दा बढी कार्यकारी भूमिका लिने पद्धति अन्त्य गरिनेछ ।’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।